A palack szivárgásmentes, két biztonsági zárral rendelkezik a véletlen kinyitás ellen, és sokáig megtartja az italok hőmérsékletét – legyen szó forró vagy hideg italról. Már több mint egy éve használom, és tényleg érdemes rá odafigyelni.
vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
600 ml űrtartalmú, újrahasználható palack. Magas minőségű rozsdamentes acélból készült, így nem szívja magába az átszállított folyadékok ízét vagy szagát. A palack méretei lehetővé teszik, hogy kerékpáros kulacsként használjuk, és elférjen az autós tartókban.
Nem csepegő kupak szopókával van fedve, amely biztosítja a higiénikus használatot. A kupak kiegészítő eleme a rögzítő fogantyú, amely lehetővé teszi a palack könnyű és gyors kivételét a hátizsákból, vagy annak rögzítését a felszereléshez. A szopóka kupak szélén való elhelyezése biztosítja a kényelmes italfogyasztást még minimális tartálydőléssel is.
A tartályban -10 st. C-től 70 st. C-ig terjedő hőmérsékletű folyadékokat lehet tárolni.
Figyelem: A termék mosogatógépben mosható hideg vizes programon.
Műszaki adatok
Szín: Ash Navy
Anyag: rozsdamentes acél
Űrtartalom: 600 ml
Magasság: 231 mm
Átmérő: 65 mm
Súly: 164 g
Gyártó: ION8, Nagy-Britannia
| Kapacitás | 600 ml |
|---|---|
| Szín | Szürke árnyalatai |
| BPA Free | Nem |
| Palack anyaga | Rozsdamentes acél |
| Hőszigetelés | Nem |
| Magasság | 231 mm |
| Súly | 164 g |
| EAN | 619098088281 |
| Manufacturer code | I8SS600ANAVY |
| Márka | ION8 |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 3
-
-
A palack strapabíró és nem szivárog. Sokáig megtartja az italok hőmérsékletét – mind a forró, mind a hideg italokét. Nagy plusz a karabineres fogantyú. Kíváncsi vagyok, mennyi ideig marad karcmentes a festék. Határozottan ajánlom!
-
Elégedett vagyok, a palack könnyen tisztítható, praktikus, és tökéletesen illik a hátizsák oldalzsebébe. Ez már a második darabom ebből a sorozatból, ajánlom.
No reviews