ION8 Single Wall kulacs 600 ml - Desert
600 ml űrtartalmú, többször használatos, Desert színű kulacs. Tartós rozsdamentes acélból készült, ami megakadályozza az italok ízének és illatának felszívódását. A palackban -10 és 70 fok közötti hőmérsékletű folyadékok tárolhatók. Méretei miatt kiválóan használható kerékpáros palackként, és illeszkedik az autós tartókba is.
tartós szerkezet
A kulacs teste kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült, amely ellenáll mind a mechanikai sérüléseknek, mind a korróziónak. Az anyag nem lép reakcióba az italokkal, így azok íze és illata változatlan marad.
Szivárgásmentes kupak, egykezes kezelés
A szivárgásmentes kupak szájrésszel, fedéllel rendelkezik, ami higiénikus használatot biztosít. A kupak rögzítőfülel rendelkezik, amely lehetővé teszi a palack könnyű kivételét a hátizsákból, illetve a felszereléshez való rögzítését. Az egykezes kezelés lehetővé teszi az ivást a tevékenység megszakítása nélkül. A kupak szélén elhelyezett szájrész kényelmes ivást biztosít még a tartály minimális dőlésszögénél is.
figyelem
A termék mosogatógépben mosható a hideg vízzel működő programmal.
főbb jellemzők
- 600 ml űrtartalom
- rozsdamentes acélból készült
- hordozó fogantyú
- egykezes kezelés
- szivárgásmentes kupak
| Kapacitás | 600 ml |
|---|---|
| Szín | Homokszín árnyalatai |
| BPA Free | Nem |
| Palack anyaga | Rozsdamentes acél |
| Hőszigetelés | Nem |
| Magasság | 231 mm |
| Súly | 160 g |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Fő szín | Desert |
| EAN | 0619098091465 |
| Manufacturer code | I8SS600DES |
| Márka | ION8 |
| EAN |