ION8 Single Wall kulacs 1 l - Black
Többször használható, Black színű, 1 liter űrtartalmú kulacs. Kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült, nem szívja fel a benne tárolt folyadékok ízét vagy szagát. A kulacs -10 és 70 fok közötti hőmérsékletű folyadékok tárolására alkalmas. Méreteinek köszönhetően kerékpáros palackként is használható, valamint autós tartókba is elhelyezhető.
Tartós szerkezet
A magas minőségű rozsdamentes acélból készült test ellenáll a mechanikai sérüléseknek és a korróziónak. Az anyag nem lép reakcióba az italokkal, így a tárolt folyadékok íze és illata változatlan marad.
Szivárgásmentes kupak, egykezes használat
Szivárgásmentes kupak szájrésszel, fedéllel ellátva a higiénikus használat érdekében. A kupak rögzítőfülel rendelkezik, amely lehetővé teszi a kulacs gyors és könnyű kivételét a hátizsákból, vagy annak rögzítését a felszereléshez. Az egykezes kezelés biztosítja a folyamatos vízfogyasztást a tevékenység megszakítása nélkül. A szájrész elhelyezése a kupak szélén lehetővé teszi a kényelmes ivást még a palack minimális dőlésszögénél is.
Figyelem
A termék mosogatógépben mosható, hideg vízzel működő programon.
főbb jellemzők
- 1 liter űrtartalom
- rozsdamentes acélból készült
- hordozófül
- egykezes használat
- szivárgásmentes kupak
| Kapacitás | 1000 ml |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| BPA Free | Nem |
| Palack anyaga | Rozsdamentes acél |
| Hőszigetelés | Nem |
| Magasság | 285 mm |
| Súly | 220 g |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Fő szín | Black |
| EAN | 0619098088311 |
| Manufacturer code | I8SS1000BLK |
| Márka | ION8 |
| EAN |