Predator borsspray állatok ellen 50 ml - sugár (DE)
Kompakt tartály nagy kapszaicin alkaloida koncentrációjú borsspray-t tartalmaz, amely hatékony védelmet biztosít agresszív kutya vagy más agresszív állat támadása ellen. A gáz nem mérgező és nem jelent veszélyt a környezetre. Biztonságos az állatokra, hatékonyan taszítja őket, anélkül hogy kárt okozna nekik.
A gázsugár ellenáll az időjárási tényezőknek, mint például a szél vagy csapadék, ami precíz és megbízható működést, valamint a felhasználó számára magas fokú biztonságot eredményez. A konstrukció mechanikus biztosítást tartalmaz, amely megakadályozza a véletlen aktiválást.
Borsspray kiegészítő címkével a német piacra. Legálisan birtokolható és viselhető Németország területén is. A címkék tételenként eltérhetnek, a gáz véletlenszerűen kerül kiszállításra.
Hatékony irritáló szer, garantált keverék összetétel
A keverék 15% OC-t (Oleoresin Capsicum) tartalmaz, ami 2,0% MC-nek (Fő Capsaicinoidok) felel meg, biztosítva közel 3 000 000 SHU erősséget.
Használati mód
Használati mód: veszély esetén helyezze ujját a gomb védőborítása alá, célozza meg az állat szemét, és határozottan nyomja meg a kart. Az ajánlott távolság legfeljebb 5 méter. A permetezés befejezéséhez elegendő enyhíteni a nyomást. Még egy másodperces gáz érintkezés is körülbelül 30 percre bénítja az állatot.
legfontosabb jellemzők
- 15% OC-t (Oleoresin Capsicum), ezen belül 2% MC-t (Fő Capsaicinoidok) tartalmaz
- hatékony hatótáv akár 5 méter
- nem mérgező és biztonságos a természetes környezetre
- védelem a véletlen permetezés ellen
MILITARY a Holsters HPE márka kizárólagos forgalmazója
A Holsters HPE egy 1924-ig visszanyúló hagyományokkal rendelkező vállalat, amely taktikai felszerelések és védelmi eszközök gyártására specializálódott a hadsereg, a rendőrség, a határőrség, valamint a civil felhasználók számára. A kínálatban többek között bilincsek, különféle védelmi kiegészítők és paprika spray-k találhatók - beleértve a népszerű Hi-Max sorozatot, amelyet az egyenruhás szolgálatok használnak és számos országba exportálnak, valamint a hatékony Predator termékeket, amelyeket a szakemberek nagyra értékelnek. A vállalat Európa vezető paprika spray gyártói közé tartozik, és több mint két évtizede folyamatosan szállít megoldásokat az egyenruhás szolgálatok számára. A HPE termékek megfelelnek a nemzetközi szabványoknak, amit az ISO 9001, AQAP és NATO NCAGE tanúsítványok igazolnak. Az európai gyártók között a márka saját kutató és tesztlaboratóriumaival tűnik ki, ahol új védelmi formulákat fejlesztenek, és a taktikai felszerelést valós körülmények között dolgozó felhasználók tapasztalatai alapján tökéletesítik.
| Súly | 65 g |
|---|---|
| Kapacitás | 50 ml |
| Termék kiszórási forma | Sugár |
| Hatótávolság akár | 5 m |
| OC irritatv anyag koncentráció | 15 % |
| OC csípősség Scoville-skálán | 3 mln SHU |
| Keverék kapszaicinoid-tartalma | 2 % |
| Tartály magassága | 95 mm |
| Tartály szélessége | 35 mm |
| Gyártási ország | Lengyelország |
| Egységérték | 50 ml |
| EAN | 5907049004677 |
| Manufacturer code | 440 DE |
| Márka | Holsters HPE |
| EAN |