Az üveg elég nagy, egy ideig biztosan elég lesz. Kényelmes a fogása. Nagy pluszpont, hogy a zárógyűrűt vissza lehet tenni. A szer hatékonyságát nehéz megmondani, de úgy gondolom, rendben lesz.
Nagy méretű borsspray tartály 330 ml-es kapacitással. Magas alkaloid kapszaicin tartalma hatékony védelmet nyújt agresszív kutyák vagy más agresszív állatok támadása ellen. A gáz nem mérgező és nem jelent környezeti veszélyt. Biztonságos az állatok számára, hatékonyan elriasztja őket anélkül, hogy kárt okozna nekik.
Német piacra szánt borsspray kiegészítő címkével. Németországban is legálisan birtokolható és hordható. A címkék eltérhetnek tételenként, a gázok véletlenszerűen kerülnek szállításra.
A tartály 10% OC (Oleoresin Capsicum) irritáló anyagot tartalmaz, ebből 13,3% MC (Major Capsaicinoids), ami 1,33% MC végső koncentrációt ad a szórt keverékben.
A gáz kúp alakú felhő formájában kerül kibocsátásra, ami növeli az esélyét a gyorsan mozgó állat eltalálásának. Az irritáló anyag apró részecskéi nem csak érintkezés útján, hanem légutakon keresztül is hatnak, ami gyorsabb és erősebb hatást eredményez. Véletlen aktiválás elleni védelem érdekében a tartályt blokkolóval látták el.
Használati utasítás: Vegye le a biztosítót és nyomja meg a permetező gombot. Veszély esetén irányítsa a fúvókát az állat szeme felé, és határozott mozdulattal nyomja meg a kart. Permetezzen legfeljebb 6 méter távolságból. A nyomás feloldása megállítja a gáz kibocsátását.
A készítmény nem mérgező és nem jelent környezeti veszélyt.
Műszaki adatok
Kapacitás: 330 ml
Keverék tartalma: 280 ml
Összetétel: 10% OC, 1,33% Capsicinoids
Erősség: 2 000 000 Scoville hőegység
Rendeltetés: agresszív állatok
A tartály magassága: 200 mm
A tartály átmérője: 58 mm
Hatékony hatótávolság: 6 méterig
Permetezési mennyiség: 45
Súly: 340 g
Gyártó:Holster HPE, Lengyelország
MILITARY a Holsters HPE márka kizárólagos forgalmazója
A Holsters HPE egy 1924-ig visszanyúló hagyományokkal rendelkező vállalat, amely taktikai felszerelések és védelmi eszközök gyártására specializálódott a hadsereg, a rendőrség, a határőrség, valamint a civil felhasználók számára. A kínálatban többek között bilincsek, különféle védelmi kiegészítők és paprika spray-k találhatók - beleértve a népszerű Hi-Max sorozatot, amelyet az egyenruhás szolgálatok használnak és számos országba exportálnak, valamint a hatékony Predator termékeket, amelyeket a szakemberek nagyra értékelnek. A vállalat Európa vezető paprika spray gyártói közé tartozik, és több mint két évtizede folyamatosan szállít megoldásokat az egyenruhás szolgálatok számára. A HPE termékek megfelelnek a nemzetközi szabványoknak, amit az ISO 9001, AQAP és NATO NCAGE tanúsítványok igazolnak. Az európai gyártók között a márka saját kutató és tesztlaboratóriumaival tűnik ki, ahol új védelmi formulákat fejlesztenek, és a taktikai felszerelést valós körülmények között dolgozó felhasználók tapasztalatai alapján tökéletesítik.
| Súly | 340 g |
|---|---|
| Kapacitás | 330 ml |
| Termék kiszórási forma | Szórófej |
| Hatótávolság akár | 6 m |
| OC irritatv anyag koncentráció | 10 % |
| OC kapszaicinoid-tartalma | 13.3 % |
| OC csípősség Scoville-skálán | 2 mln SHU |
| Keverék kapszaicinoid-tartalma | 1.33 % |
| Tartály magassága | 200 mm |
| Tartály szélessége | 58 mm |
| Gyártási ország | Lengyelország |
| LED dióda | Nem |
| Rögzítés készletben | Fogantyú |
| Egységérték | 330 ml |
| EAN | 5907049004516 |
| Manufacturer code | 4674 DE |
| Márka | Holsters HPE |
| EAN |