Highlander Outdoor Sleephaven hálózsák - Purple
Erős hálózsák lila színben, múmia típusú kialakítással, amely garantálja a test kényelmes pozícióját és a mozgás szabadságát alvás közben. Ideális a tavaszi-nyári szezonban való használatra. Magas minőségű 190T poliészterből készült, tartós külső réteggel és Hollow Fiber töltettel.
Hőmérsékletek és használati feltételek
A Sleephaven hálózsák hőmérsékleti tartománya az EN 23537-1: 2016 szabvány szerint
- T-komfort: 7 °C – a legalacsonyabb hőmérséklet, amelynél a nő képes diszkomfortérzet nélkül átaludni az éjszakát,
- T-limit: 4 °C – a minimális hőmérséklet, amelynél a férfi képes az éjszakát a kényelem határán átaludni.
Poliészter szerkezet, poliészter és pamut keverék belső bélés
A hálózsák felső rétege 190T poliészterből készült, amely hatékonyan véd a kopásoktól és mechanikai sérülésektől, miközben csökkenti a szövet további szakadásának kockázatát. A belső rész puha pamut és poliészter keverékből készült bélés vonja be, amely kényelmes alvást biztosít. Belül van egy kis zseb a kis kiegészítők számára.
Mono Hollow Fiber töltet
A hálózsák belsejét Mono Hollow Fiber szálak töltik ki, amelyek 250 g/m2 grammsúlyú poliészterből készültek, jellemzőjük a könnyűség és a magas tömöríthetőség. A töltet nem tömörödik, ezért visszanyeri eredeti rugalmasságát, valamint légáteresztő, ami megfelelő légáramlást biztosít. A hőszigetelés megmarad még nedves állapotban, mosás vagy intenzív használat után is, emellett nem okoz allergiát, így megfelelő azok számára, akik allergiásak a pehelyre.
Cipzár a bal oldalon, védőcsík
A hálózsák kétirányú cipzárral rendelkezik, amely a bal oldalon található, további védelemmel tépőzáras pánttal. A belsőt egy védőszalag védi, amely megakadályozza, hogy az anyag a cipzárban beszoruljon, és csökkenti a hőveszteséget.
Kényelmes szállítás és tárolás
A modell könnyen szállítható és tárolható. Összehajtva a hálózsák mérete 43 x 23 x 26 cm, és a súlya 1600 g, ami megkönnyíti a kényelmes szállítást anélkül, hogy túlságosan megterhelné a csomagot.
A készlet elemei
A hálózsákkal egy praktikus huzatot szállítanak, amely védelmet nyújt a szállítás során, valamint megóvja a szennyeződéstől és a sérülésektől.
Főbb jellemzők
- tartós poliészter anyag
- Mono Hollow Fibre 250 g/m2 töltet
- puhavászon bélés pamutból és poliészterből
- hőmérsékletek: T-komfort: 7 °C, T-limit: 4 °C
- kétirányú cipzár a bal oldalon található
- védőcsík
- védőhuzat
MILITARY a Highlander márka kizárólagos forgalmazója
A Highlander egy skót márka, amely a huszadik század 80-as évei óta működik, szabadtéri ruházat, túrafelszerelések és kempingfelszerelések gyártására specializálódott. A cég ajánlata három fő vonalra oszlik: Taktikai – megterhelő körülményekre és katonai alkalmazásokra fejlesztett, Erők – túlélési és bozótos craft rajongóknak, valamint Szabadtéri – beleértve a turisták és kempingezők felszerelését. A választék m.in többek között praktikus hátizsákokat, sátrakat, hálózsákokat és termoaktív ruházatot tartalmaz, amelyek mind a tapasztalt felhasználók, mind a szabadtéri tevékenységek felé kezdődők igényeihez igazítottak.
| Súly | 1,6 kg |
|---|---|
| Szín/Álcázás | Egyéb |
| Méret kicsomagolva | 230 x 100 cm |
| Méret összecsukva | 43 x 23 x23 cm |
| Fő szín | Purple |
| Fő anyag | 190T poliészter |
| Töltés | Mono Hollow Fiber |
| Hálózsákok összekötési lehetősége | Igen |
| Hálózsák rögzítő oldal | Bal |
| Hálózsák típusa | Múmia |
| T-comfort | 7 Celsius-fok |
| T-limit | 4 Celsius-fok |
| EAN | 5034358021153 |
| Manufacturer code | SB181-GJ |
| Márka | Highlander |
| EAN |