Arpol konzerv - Paprikás marhapörkölt 850 g
Praktikus katonai konzerv, amely teljes értékű étkezést biztosít, ideális túlélő túrákhoz, turisztikai célokra vagy táborozáshoz. A konzervben magyaros marhapörkölt található, amely tápláló és ízletes ételt biztosít bármilyen körülmények között.
Elkészítés módja
A konzerv tartalmát át lehet tenni egy fazékba, és lassú tűzön melegíteni, időnként megkeverve. Alternatív megoldásként a zárt konzervet forrásban lévő vízbe kell helyezni, és 30–40 percig melegíteni.
Termék összetétele
Összetétel: marhahús 60%, víz, piros paprika 15,2%, paradicsomkoncentrátum 4%, sárgarépa 3%, búzaliszt, szárított hagyma 1,4%, fűszerek (só, fűszerek, cukor, ízfokozók: E 621 és E 635, szárított zöldségek, zeller, burgonyakeményítő, élesztőkivonat, tejből származó laktóz, repce növényi olaj, színezék: riboflavin).
100 g termék tápértéke
- energiatartalom 445 kJ/106 kcal
- zsír 2,2 g, ebből telített zsírsavak 0,9 g
- szénhidrátok 3,5 g, ebből cukrok 2,8 g
- rost 1,9 g
- fehérje 17 g
- só 1,3 g
Technikai adatok
Energiatartalom 100 g-ban: 445 kJ/106 kcal
Nettó súly: 850 g
Gyártó: ARPOL, Polska
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 850 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Konzerv |
| Nettó súly | 850 g |
| Energiatartalom (kJ) | 445 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 106 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 3782,5 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 901 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 17 g/100 g |
| Zsír | 2,2 g/100 g |
| Szénhidrátok | 3,5 g/100 g |
| Cukrok | 2,8 g/100 g |
| Só | 1,3 g/100 g |
| Telített zsírsav | 0,9 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | 5900779720657 |
| Manufacturer code | KWM-401 |
| Márka | ARPOL |
| Expiration Date | 2028-01-01 |
| EAN |