A doboz masszív, azonban a kinyitásához sörnyitóra van szükség, mert nincs rajta nyitófül. Az étel ízletes és tápláló, bár ízlés szerint tovább lehet fűszerezni.
vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Konzerv babbal és marhahússal katonai konzerv. A termék hosszú távú tárolásra alkalmas, megőrizve táplálkozási és ízletességi tulajdonságait. A konzerv fogyasztásra kész, miután felmelegítették.
Magas kalóriatartalma miatt kiválóan alkalmas hosszabb hegyi túrák vagy kempingezés során az élelemforrásként való felhasználásra. A terméket 0 st. C és 25 st. C közötti hőmérsékleten kell tárolni.
A doboz fel van szerelve egy easy open típusú tépőfedéllel, amely nem igényel nyitóeszközt.
Összetétel: bab 35,3%, víz, marhalapocka hús 25,9%, paradicsomkoncentrátum 5,2%, sárgarépa, petrezselyem, búzaliszt, fűszerek (só, fűszerek, ízfokozók: E 621 és E 635, cukor, szárított zöldségek, zeller, burgonyakeményítő, élesztőkivonat, tejből származó laktóz, repce növényi olaj, színezék: riboflavinok, glükóz).
Tápérték 100 g termékben:
- energiatartalom 482 kJ/115 kcal,
- zsír 3,8 g, ebből telített zsírsavak 1,7 g,
- szénhidrát 9,3 g, ebből cukrok 2,9 g,
- fehérje 8,9 g,
- só 0,55 g.
Technikai adatok
Nettó tömeg: 850 g
Energiatartalom: 977,5 kcal
Gyártó: Arpol, Lengyelország
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 840 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Konzerv |
| Nettó súly | 840 g |
| Energiatartalom (kJ) | 482 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 115 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 4097 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 977,5 kcal |
| Fehérje | 8,9 g/100 g |
| Zsír | 3,8 g/100 g |
| Szénhidrátok | 9,3 g/100 g |
| Cukrok | 2,9 g/100 g |
| Só | 0,55 g/100 g |
| Telített zsírsav | 1,7 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | 5900779720558 |
| Manufacturer code | KWM-106 |
| Márka | ARPOL |
| Expiration Date | 2028-01-01 |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 3
-
-
A konzerv finom, nem túl sós és nem túl csípős. Ha hidegen fogyasztjuk, érdemes összekeverni, mert a hús az alján, a bab pedig a tetején van. Bár a leírásban szerepelt egy könnyen nyitható fedél füllel, ilyen megoldás nem volt, de ennek ellenére sikerült kinyitnom.
-
Magát az ételt nagyon finomnak és laktatónak tartom, de érdemes a saját ízléshez igazítani – például egy kis medvehagymát vagy sima fokhagymát, friss fűszernövényeket, illetve pirított vagy párolt kolbászt is hozzá lehet adni, mert a hús elég kevés benne. Az ár lehetne egy kicsit alacsonyabb is.
No reviews