vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Arpol konzerv - Katonai szalonna 770 g
Konzervált katonaszalonna, amelyet kiváló minőségű összetevőkből állítottak elő, sterilizáláson esett át, ami hosszabb eltarthatóságot biztosít. Fogyasztható hidegen vagy melegítve is. Magas kalóriatartalma miatt kiváló energiaforrás hosszú hegyi túrák vagy kempingezés során.
A doboz könnyen nyitható fedéllel van felszerelve, amely lehetővé teszi a nyitást nyitó nélkül.
A termék összetétele
Füstölt sertészsír, sertészsír, sertészsírzsír, só, ízfokozó E 621, glükóz, aroma, tartósítószer E 250.
Tápérték 100 g termékre vetítve
- energiaérték: 3149 kJ/766 kcal
- zsír: 84 g, ebből telített zsírsavak 28 g
- szénhidrátok: <0,5 g, ebből cukrok <0,5 g
- fehérje: 3 g
- só: 1,6 g
Műszaki adatok
Energiaérték: kcal/100g - 766 kcal, kJ/100g - 3149 kJ
Nettó tömeg: 770 g
Gyártó: Arpol, Lengyelország
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 770 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Konzerv |
| Nettó súly | 770 g |
| Energiatartalom (kJ) | 3149 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 766 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 24247 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 5898 kcal |
| Fehérje | 3 g/100 g |
| Zsír | 84 g/100 g |
| Szénhidrátok | 0,5 g/100 g |
| Cukrok | 0,5 g/100 g |
| Só | 1,6 g/100 g |
| Telített zsírsav | 28 g/100 g |
| EAN | 5903111227197 |
| Manufacturer code | SŁON.WOJSK.DUŻA ANKO |
| Márka | ARPOL |
| EAN |