A zsír kiváló ízű és természetes összetételű, adalékanyagok nélkül. Tökéletesen beválik, amikor hidegebb napokon hosszú időt töltünk a szabadban. Az apósom szerint az íze katonai emlékeket idéz fel.
Katonai konzerve katonai zsír fokhagymával. A termék hosszú távú tárolásra alkalmas, megőrizve táplálkozási és ízbeli tulajdonságait. A konzerve fogyasztásra kész felmelegítés után.
Magas kalóriatartalma miatt kiválóan alkalmas kiegészítő étkezéshez hosszabb hegyi túrák vagy sátorozás során. A terméket 0 fok C és 25 fok C közötti hőmérsékleten kell tárolni.
A doboz könnyen nyitható, szakítható fedéllel van ellátva, amely nem igényel konzervnyitót.
Összetevők: sertészsír, tepertő min. 40%, fokhagyma, hagyma, só.
Táplálkozási érték 100 g termékben:
- energiatartalom 2688 kJ/653 kcal,
- zsír 70 g, ebből telített zsírsavak 24 g,
- szénhidrát 0,8 g, ebből cukrok < 0,5 g,
- fehérje 4,2 g,
- só 1 g.
Műszaki adatok
Nettó súly: 280 g
Energiatartalom: 1825 kcal
Gyártó: Arpol, Lengyelország
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 280 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Konzerv |
| Nettó súly | 280 g |
| Energiatartalom (kJ) | 2688 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 653 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 7526 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 1828 kcal |
| Fehérje | 4,2 g/100 g |
| Zsír | 70 g/100 g |
| Szénhidrátok | 0,8 g/100 g |
| Cukrok | 0,5 g/100 g |
| Só | 1 g/100 g |
| Telített zsírsav | 24 g/100 g |
| EAN | 5900779722590 |
| Manufacturer code | SMALEC CZOSNKOWY ANK |
| Márka | ARPOL |
| Expiration Date | 2027-10-01 |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 5
-
-
A katonai fokhagymás zsír remekül illik kenyérhez és savanyú uborkához. Hosszú, kétéves lejárati ideje van, sőt, talán még tovább is eltartható. A konzerv doboz kényelmes, nem foglal sok helyet. Ajánlom ezt a terméket.
-
Ennek a terméknek az egyik fő előnye kétségtelenül a hosszú szavatossági idő. A konzerv doboz kompakt méretű, így nem foglal sok helyet a hátizsákban. Általában rajongok a zsírért, de szerintem ez lehetne jobb is. A dobozra ráillik a konzervkenyér fedele.
-
A fokhagymás zsír igazi csemege – kiváló kenyéren egy kis sóval. A szavatossági ideje két év, de úgy gondolom, hogy tovább is eltartható. Nagyon gyors szállítás.
-
A katonai fokhagymás zsír kiválóan ízlik kenyérrel és savanyú uborkával vagy hagymával. Zöldségek serpenyőben való sütésére is használható, különleges aromát adva nekik. Ajánlom azoknak, akik szeretik a zsíros ételeket.
No reviews