Nagyon nagy adag kedvező áron. Jó választás a gyors éhség csillapítására sürgős esetekben vagy utazás közben. A minőség rendben van, bár nem lehet kifinomult ízeket várni.
Arpol konzerv - Borsós hús 850 g
A katonai konzerv egy teljes értékű étkezés, amely borsót és húst tartalmaz. Tökéletes ellátmány túlélőtúrákra, kirándulásokra vagy táborokba, amely biztosítja a terepen szükséges energiát.
Elkészítési mód: A konzerv tartalmát edénybe kell helyezni és lassú tűzön melegíteni, időnként megkeverve.
A termék összetétele
Összetevők: víz, borsó 19,4%, sertéshús 7,1%, kolbász 5,3% (sertéshús, víz, só, fűszerek, ízfokozó: E 621, tartósítószer: nátrium-nitrit), füstölt sertészsír 5,3% (sertéshús 54%, sertészsír 26%, víz, só, stabilizátor: E 451, sűrítőanyag: E 407a, ízfokozó: E 621, szójafehérje, tartósítószer: nátrium-nitrit), búzaliszt, marhahús 1,2%, sárgarépa, petrezselyem, paradicsompüré, fűszerek (fűszerek, só, cukor, ízfokozók: E 621 és E 635, szárított zöldségek, zeller, burgonyakeményítő, élesztőkivonat, tejbázisú laktóz, repce növényi olaj, színezék: riboflavinok), szárított hagyma.
Tápérték 100 g termékben
- Energiaérték 494 kJ/118 kcal
- zsír 4,9 g, ebből telített zsírsavak 1,9 g
- szénhidrát 10 g, ebből cukrok 1,5 g
- fehérje 7 g
- só 0,8 g
Műszaki adatok
Nettó tömeg: 850 g
Gyártó: ARPOL, Lengyelország
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 850 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Konzerv |
| Nettó súly | 850 g |
| Energiatartalom (kJ) | 494 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 118 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 4199 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 1003 kcal |
| Fehérje | 7 g/100 g |
| Zsír | 4,9 g/100 g |
| Szénhidrátok | 10 g/100 g |
| Cukrok | 1,5 g/100 g |
| Só | 0,8 g/100 g |
| Telített zsírsav | 1,9 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | 5900779720565 |
| Manufacturer code | KWM-103 |
| Márka | ARPOL |
| Expiration Date | 2028-01-01 |
| EAN |