Ez a szelet inkább édes nassolnivaló, mint tipikus energiaszelet. Ajánlott dióallergiásoknak, és mérsékelt fizikai aktivitás mellett is beválik.
Arpol FRUPP fagyasztva szárított szelet cseresznyés10 g – 4 db
Négy cseresznye ízű szelet, amelyek tápláló és finom harapnivalóként szolgálnak, egyben energiaforrást és az egészségesebb alternatívát kínálják a hagyományos édességekhez képest. A termék kiválóan alkalmas a mindennapi étrend kiegészítéseként. Mivel nem szükséges hűtőben tárolni, könnyedén magával viheti kirándulásra, horgászatra vagy hegyi túrákra.
Fagyasztva szárítás
Fagyasztva szárítás egy vákuumos élelmiszer szárítási folyamat, amelyet nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 st. C) végeznek. A speciális gyártási technológia révén a fagyasztva szárított élelmiszer megőrzi a tápanyagtartalmát, és teljes értékű étkezést kínál, amely megfelel a különféle extrémsportok magas elvárásainak, mint például a hegymászás, magashegyi túrázás, vitorlázás, vagy különféle túrák a különböző évszakokban. Polárkutatók, utazók, versenysportolók használják különböző expedíciók és táborok során.
Összetevők
Cseresznye (31%), sűrített gyümölcslevek és kivonatok (szentjánoskenyér fa gyümölcs kivonat, almás kivonat, sűrített almalé), inulin, maltodextrin, zselésítő anyag: pektinek.
Gyümölcstermék, előfordulhatnak minimális mennyiségben magok.
Tápérték 100 g termékben
- Energiaérték 1408 kJ/335 kcal
- Zsír 1 g, ebből telített zsírsavak 0,2 g
- Szénhidrát 35 g
- Rost 29 g
- Fehérje 2,2 g
- Só 0,03 g (természetes nátriumtartalom)
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 40 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Harapnivaló |
| Nettó súly | 40 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1408 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 335 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 563,2 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 134 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 2,2 g/100 g |
| Zsír | 1 g/100 g |
| Szénhidrátok | 35 g/100 g |
| Cukrok | 49 g/100 g |
| Só | 0,03 g/100 g |
| Telített zsírsav | 0,2 g/100 g |
| Étel típusa | Vegán |
| EAN | ZESTAWARPOL006 |
| Márka | ARPOL |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 2
-
-
Az ARPOL bebizonyította, hogy édességeket is tud készíteni – különösen a gyümölcsös fajtákat. Az ár a liofilizált termékekhez képest megfizethető, ami előny azok számára, akik nagyobb készletet terveznek. Az édesség finom, nem tartalmaz cukrot, és nincs kockázat a szállítás közbeni sérülésre.
No reviews