Arpol energiaszelet - diós-csokoládés ízű 40 g - 4 db
4 darabos energiaszelet-készlet mogyorós-csokoládés ízesítéssel. A terméket vákuumosan, vízálló csomagolásban csomagolták, amely ellenállást biztosít a kedvezőtlen időjárási körülményekkel szemben. Megfelelő táplálékforrás sportolóknak, valamint hosszú hegyi túrákhoz, kempingezésekhez és minden szabadtéri munkához.
Összetevők
Mogyorókeverék 41% (földimogyoró, mogyoró, mandula), nádcukor, glükózszirup, dextróz, repceolaj, kókuszzsír, napraforgó, csokoládé 8% (kakaómassza, kakaóvaj, vanília aroma), kakaó, sovány tejpor, emulgeálószer: lecitin (szójából).
Szezámmagot és héjdarabokat tartalmazhat.
Tápérték 100 g termékben
- Energiaérték: 2312 kJ/552 kcal
- Zsír: 38 g, ebből telített zsírsavak 16,1 g
- Szénhidrátok: 38,6 g, ebből cukrok 20,2 g
- Fehérje: 14,7 g
- Rost: 2,2 g
- Só: 0,04 g
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 160 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Harapnivaló |
| Nettó súly | 4 x 40 g |
| Energiatartalom (kJ) | 2312 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 552 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 924,8 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 220,8 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 14,7 g/100 g |
| Zsír | 38 g/100 g |
| Szénhidrátok | 38,6 g/100 g |
| Cukrok | 20,2 g/100 g |
| Só | 0,04 g/100 g |
| Telített zsírsav | 16,1 g/100 g |
| Étel típusa | Vegán |
| EAN | ZESTAWARPOL012 |
| Márka | ARPOL |
| EAN |