Szuper taktikai lámpa az Armytek márkától, egy kültéri típusú díszdobozban számos kiegészítővel... A lámpa masszív kialakítású és vízálló. Ez a termék valóban nagyon esztétikus, és hosszú távra tervezték... Egy igazi kötelező darab!!
Armytek Dobermann PRO Max White PCB taktikai zseblámpa - 3000 lumen
A zseblámpa 3000 lumen maximális fényerővel és 460 méteres hatótávolsággal rendelkező LED-del rendelkezik. A burkolat repülőgépipari alumíniumból készült, a lencse pedig széles és egyenletes fénynyalábot biztosít. A digitális stabilizálás megakadályozza a fény szabálytalan villogását, még akkor is, ha az akkumulátor színtje alacsony.
repülőgépipari alumíniumból készült szerkezet, IP68 vízállósági osztály
A repülőgépipari alumíniumból készült test karcolásálló, és tíz emelet magasságból történő leejtésnek is ellenáll. A IP68 szabványnak megfelelő, por- és vízálló burkolat teljes védelmet biztosít 25 méteres merülésig 5 órán át. A szerkezet fegyverre való felszerelésre alkalmas, 1 hüvelyk átmérőjű testével kompatibilis a legtöbb hosszú fegyverre való szabványos rögzítéssel.
vezérlési módok, csendes szerkezet
Öt üzemmóddal és két vezérlési móddal – vadászati és taktikai – rendelkező zseblámpa. A taktikai üzemmód gyors hozzáférést biztosít a maximális fényerőhöz és a stroboszkóp módhoz. A kétfokozatú gomb és a forgatható fej lehetővé teszik a teljes bekapcsolást vagy az ideiglenes megvilágítást, ami vadászatok és különleges feladatok során hasznos. A zseblámpa gombjának csendes kialakítása teljes diszkréciót garantál. A fordított polarizáció elleni védelem és az akkumulátor rázkódásait csillapító, strapabíró rugók növelik a megbízhatóságot. Az üzemmód-zár funkció megakadályozza a véletlen átkapcsolást.
Üzemmódok
Üzemmód/fényerő/üzemidő:
- Turbó/3000 lumen/2 óra 10 prec (870 lm 1 perc után)
- Alap 2./665 lumen/3 óra 55 perc (235 lm 3 óra 10 perc után)
- Alap 1./235 lumen/12 óra
- Világítótest/9 lumen/10 nap
- Stroboszkóp/3000 lumen/15 Hz/4 óra 10 perc (870 lm 2 perc után)
akkumulátoros áramellátás, mágneses töltő
A zseblámpa 21700 Li-Ion akkumulátorral működik, amelyet mágneses USB-töltővel lehet tölteni. Az adapter segítségével 18650 Li-Ion elemmel is táplálható. A jól látható kijelzőn olvasható az akkumulátor töltöttségi állapota. A beépített PCB biztonsági rendszer védi az elektronikát a túltöltéstől és a túlzott lemerüléstől, megakadályozza a rövidzárlatot és a túlterhelést, valamint ellenőrzi az akkumulátor hőmérsékletét, és túlmelegedés esetében kikapcsolja az áramellátást. Az akkumulátor teljes feltöltése 2 óra 45 percig tart, a töltés előrehaladását a töltőn található színes LED-ek jelzik.
Aktív hőmérséklet-szabályozás, akkumulátor szintjelző
Az aktív hőmérséklet-szabályozás valós időben védelmet nyújt a 58 fok feletti túlmelegedés ellen. A LED-rendszer jelzi, ha a belső hőmérséklet túllépi a megengedett értéket. A zseblámpa az alacsony akkumulátor töltöttségi szintet jelző kijelzővel és aktív túlmelegedés elleni védelemmel rendelkezik. A zseblámpa elektronikája gondoskodik az állandó fényerőről, még alacsony hőmérsékleten és nem teljesen feltöltött akkumulátor esetében is.
tok, rugalmas kapocs
A MOLLE-rendszerű tok és a levehető, rugalmas kapocs segítségével a zseblámpa kényelmesen hordozható, és a zsebébe vagy felszereléséhez rögzíthető. A test hátsó részén található egy nyílás, amelybe biztonsági zsinórt vagy nyakpántot lehet rögzíteni.
A készlet elemei
- zseblámpa
- 21700 Li-Ion 5000 mAh akkumulátor
- mágneses töltő
- akkumulátor-adapter
- MOLLE tok
- kapocs
- állítható paracord csuklópánt
- két tartalék O-gyűrű
- taktikai szilikon gyűrű
Főbb jellemzők
- LED dióda
- maximális fényerő: 3000 lumen
- mágneses USB-töltő
- fénytávolság: 460 m
- IP68 vízállósági szabvány
- repülőgépipari alumíniumból készült
- III. típusú kemény eloxálás
- 25 m-es esésállóság
- öt üzemmód
- töltöttségi jelző
- aktív hőmérséklet-szabályozás
- PCB technológiával rendelkező akkumulátor
MILITARY az Armytek márka prémium kereskedője.
Az Armytek zseblámpákat gyártó, amelyet a legigényesebb felhasználók számára terveznek – a különleges egységektől és a mentőszolgálatoktól a szabadtéri rajongókig – tervez. 2007 óta a márka saját technológiáit fejleszti, a hadsereg, repülőgépipari és repülőgépipari mérnökök tudására támaszkodik. Minden modell az USA-ból és Japánból immár legmagasabb minőségű alkatrészekből készül, tudatosan lemondva az olcsó pótlásoktól, és a tartósság, megbízhatóság és biztonság javára áll. A termékeket extrém körülmények között tesztelik – homokban, hóban és víz alatt –, ami garantálja a gyakorlatban való megbízhatóságukat. Az Armyteknek saját gyára van, és teljes ellenőrzése a gyártási folyamat felett. Az ajánlat széles zseblámpákat és kiegészítőket kínál, amelyek már több mint 50 országban elérhetők világszerte.
| Maximális fénysugár | 3000 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Állítható |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 1 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 130 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 10 Nap |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1 x Li-Ion 21700 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fő szín | White |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Igen |
| Hosszúság | 158 mm |
| Átmérő | 25.4 mm |
| Súly | 133 g |
| EAN | 6957713005706 |
| Manufacturer code | F08401PC |
| Márka | Armytek |
| EAN |