vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Alpinus Garda 4 - 4 személyes sátor - Mentazöld
Négyszemélyes sátor mentazöld színben, iglu szerkezettel, tágas előszobával rendelkezik. A belső tér lehetővé teszi a felosztást alvó- és használati zónára, javítva a tér funkcionalitását. Az előállításhoz használt anyagok 5000 mm/m2 vízállóságot biztosítanak. A modern Titanium Coating technológia a tetőponyván csökkenti a belső tér felmelegedését és elsötétíti a hálószobát, így növelve a pihenés kényelmét napsütéses időben.
Erős szerkezet és vízálló anyagok
Kétrétegű szerkezet üvegszálas vázzal, amelynek átmérője 8,5 mm, garantálja a stabilitást és az időjárási körülményekkel szembeni ellenállást. A tetőponyva 210T poliészterből készül, 5000 mm/m2 vízállósággal, ami lehetővé teszi a használatot csapadékos időjárás esetén is. A padló tartós polietilénből készült, az előszobában pedig kampókkal rögzíthető, levehető panel található a könnyebb tisztántartás érdekében.
Fejlett Titanium Coating bevonat
A sátor tetőponyváját Titanium Coating réteggel vonták be, amely csökkenti a napsugarak belső térbe jutását. A bevonat visszaveri a hőenergia egy részét, ami csökkenti a sátor felmelegedését napfénynek való kitettség során.
Az anyag még a beltér sötétítésének hatását is biztosítja, megkönnyítve a pihenést nappal és javítva az alvás kényelmét intenzív napsugárzás esetén. A bevonat UPF 50+ szintű UV-sugárzás elleni védelmet is nyújt.
Tágas hálószoba két bejárattal
A 210 x 240 x 130 cm méretű hálószobát 4 személy kényelmes elszállásolására tervezték, biztosítva a megfelelő helyet mind alváshoz, mind az alapfelszerelésnek. A kialakítás kétféle belépést tesz lehetővé - az előszoba felől, valamint közvetlenül kívülről. Mindkét bejárat kétrétegű ajtókkal van felszerelve, amely mesh hálóból és teljes poliészter rétegből áll, lehetővé téve a légáramlás szabályozását, csökkenti a nedvesség lecsapódását, valamint védelmet nyújt a rovarok ellen, és opcionálisan elsötétíti a belső teret.
A hálószoba belsejében 4 zseb található a falakon, apró tárgyak, például lámpa, telefon vagy iratok számára. Továbbá, egy mennyezeti polc is alkalmazásra került, amely lehetővé teszi könnyű tárgyak tárolását könnyen elérhető helyen. A hálószoba bejáratánál 3 zseb található, amelyek megkönnyítik a tér rendezését és a leggyakrabban használt eszközök gyors elérését.
Előszoba felvehető padlóval és ablakokkal
A 180 x 240 x 130 cm méretű tágas előszoba további hasznos teret hoz létre, amely használható felszerelés tárolására, ételkészítésre vagy menedékül rosszabb időjárási körülmények között. Az ezen részben található felvehető padló csökkenti a felszerelés nedves talajjal való érintkezését és megkönnyíti a rend megtartását.
Az előszoba megközelítését 2 független bejárat biztosítja kívülről. Az előszoba továbbá 3 ablakkal rendelkezik - 2 kisebb és 1 nagyobb -, amelyek megfelelően megvilágítják a belső teret. Minden ablak rendelkezik rolókkal, amelyek lehetővé teszik a fény mennyiségének szabályozását és a privát szféra megteremtését.
Szellőzőnyílások, vörös feszítőzsinórok, szálltó tok
A sátor tetején, a főbejáratnál 2 szellőzőnyílás található, amelyek a tetőponyvát védik, támogatva a légáramlást és csökkentve a nedvesség lecsapódását. A vörös feszítőzsinórok javítják a láthatóságot sötétedés után, csökkentve az elbotlás kockázatát. A Garda 4 modell összenyomható pántokkal ellátott tokba csomagolható, amely megkönnyíti a szállítást és a tárolást.
Fő jellemzők
- 4-személyes sátor iglu típusú szerkezettel
- világos megosztás háló- és használati zónára
- tágas előszoba
- 5000 mm/m2 vízállóság
- Titanium Coating technológia a felmelegedés csökkentésére
- UV-védelem UPF 50+ szinten
- üvegszálas váz (átmérő 8,5 mm)
- polietilén padló és levehető panel az előszobában
- 4 személyes hálószoba (210 x 240 x 130 cm)
- 2 bejárat a hálószobába (az előszobából és kívülről)
- kétrétegű ajtók (mesh szövet + poliészter)
- 4 zseb a hálószobában és mennyezeti polc
- további 3 zseb a bejáratnál
- előszoba méretei: 180 x 240 x 130 cm padlóval
- 2 független bejárat az előszobába
- 3 ablak rolókkal (2 kicsi és 1 nagy)
- 2 szellőzőnyílás a tetőponyvaval védve
- jó légáramlás és a nedvesség kondenzáció csökkentése
- vörös feszítőzsinórok a láthatóság javítása érdekében sötétedés után
- szállítási tok összenyomható pántokkal
- tetőponyva anyaga: 210T poliészter
- hálószoba anyaga: 190T poliészter
- padló anyaga: polietilén
- váz: üvegszál
- súly: 7100 g
MILITARY az Alpinus márka prémium kereskedője.
Az Alpinus egy európai outdoor márka, amelyet 1990-ben alapítottak a legendás himalájai hegymászók, Artur Hajzer, Janusz Majer és Ryszard Warecki. A hegyi örökségre, valamint a megbízható minőség és a felelős gyártás iránti elkötelezettségre építve a márka hosszú évek óta tartós ruházatra és outdoor felszerelésekre specializálódik. A piacra való visszatérése után az Alpinus a modern technológiákat és a környezettudatos megoldásokat ötvözte outdoor örökségével, így olyan márkává vált, amelyet szakemberek és outdoor rajongók egyaránt választanak.
| Súly | 7100 g |
|---|---|
| Méret kicsomagolva | 450 x 240 x 130 cm |
| Méret összecsukva | 52 x 21 x 21 cm |
| Szellőztetés | Nyílások + MESH háló |
| Személyek száma | 4 |
| Hálószobák száma | 1 |
| Előszoba | Igen |
| Ponyva anyaga | 210T poliészter |
| Hálószoba anyaga | 190T poliészter |
| Padló anyaga | Polietilén |
| Bejáratok száma | 2 |
| Ponyva | Igen |
| Sátor szerkezete | Kupolás (iglu) |
| Ablak | Igen |
| Szúnyogháló | Igen |
| Váz | Üvegszál |
| Zseb a felszerelés tárolására | Igen |
| UV védelem | Igen |
| Sátorcövek / sátorszög készletben | Nem |
| Sátor vízállása | 5000 mm/m2 |
| Padló vízállása | 5000 mm/m2 |
| Szín/Álcázás | Egyéb |
| Fő szín | Mentaszínű |
| EAN | 5907153352763 |
| Manufacturer code | LO35276 |
| Márka | Alpinus |
| EAN |