Háromszemélyes sátor alagút formában nagy és praktikus előtérrel. A modell jellemzője a könnyű és tartós alumínium vázszerkezet. A sátorponyva tartós, dörzálló 190T poliészterből készült, amely 3000 mm/m2 vízállóságot biztosít, az alj pedig 70D nejlonból készült, amely 5000 mm/m2 vízállósággal rendelkezik.
A kényelmes és gyors felállítást az alsó részen elhelyezett sátorponyván és sátoron lévő patentos csatok biztosítják.
A sátor tágas előtérrel rendelkezik, amely két funkciót tölt be: tárolóhely a felszerelés számára és konyhai terület esős napokra.
A sátor hálófülkéje nagy mesh hálós panelekkel van ellátva, amelyek kiváló szellőzést és légáramlást biztosítanak, ami kényelmes alvást tesz lehetővé. Ezenkívül a hálófülke felső részébe varrt háló szúnyoghálóként funkcionál, megóvva a felhasználókat a rovaroktól.
A hálófülke ajtajait könnyen be lehet hajtani és el lehet rejteni egy dedikált zsebbe, ami növeli a használható teret és megkönnyíti a sátor személyre szabását a felhasználók egyedi igényei szerint. További előnye a sátor moduláris csomagolása több tokba, ami lehetővé teszi a csomag súlyának egyenletes elosztását a csoport tagjai között. Ezáltal a sátor szállítása könnyebbé és kényelmesebbé válik a kirándulás minden résztvevője számára.
Műszaki adatok
Szín: Zöld
Ponyva anyaga: 190T poliészter
Alapanyag: 70D nejlon
Ponyva vízállósága: 3000 mm/m2
Alap vízállósága: 5000 mm/m2
Vázszerkezet: 9,5 mm alumínium
Személyek száma: 3
Hálófülke méretei: 180 x 220 x 120 cm
Súly: 4100 g
Gyártó: Alpinus, Lengyelország
MILITARY az Alpinus márka prémium kereskedője.
Az Alpinus egy európai outdoor márka, amelyet 1990-ben alapítottak a legendás himalájai hegymászók, Artur Hajzer, Janusz Majer és Ryszard Warecki. A hegyi örökségre, valamint a megbízható minőség és a felelős gyártás iránti elkötelezettségre építve a márka hosszú évek óta tartós ruházatra és outdoor felszerelésekre specializálódik. A piacra való visszatérése után az Alpinus a modern technológiákat és a környezettudatos megoldásokat ötvözte outdoor örökségével, így olyan márkává vált, amelyet szakemberek és outdoor rajongók egyaránt választanak.
| Súly | 4100 g |
|---|---|
| Méret kicsomagolva | 180 x 390 x 120 cm |
| Méret összecsukva | 57 x 23 cm |
| Szellőztetés | MESH háló |
| Személyek száma | 3 |
| Hálószobák száma | 1 |
| Előszoba | Igen |
| Ponyva anyaga | 190T poliészter |
| Padló anyaga | 70D nejlon |
| Bejáratok száma | 2 |
| Ponyva | Igen |
| Sátor szerkezete | Alagút |
| Szúnyogháló | Igen |
| Váz | Alumínium |
| Sátor vízállása | 3000 mm/m2 |
| Padló vízállása | 5000 mm/m2 |
| Szín/Álcázás | Zöld árnyalatai |
| Fő szín | Zöld |
| EAN | 5905616111094 |
| Manufacturer code | RO11109 |
| Márka | Alpinus |
| EAN |