Adventure Food fagysztva szárított étel - Trópusi desszert rizzsel 67 g - 3 db
Csomag, amely 3 csomag teljes értékű, egyszerűen elkészíthető liofilizált ételt tartalmaz. A gondosan megválasztott szénhidrát- és vitaminarányának köszönhetően ez az étel lehetővé teszi az erő teljes regenerálódását a legigényesebb hódítások után is. A trópusi rizsdesszert kiegészítései között található kókusz, mangó és ananász. Az Adventure Food termékei képesek megőrizni az aromák teljességét és a vizuális eleganciát, mint a hagyományosan elkészített ételeknél.
Elkészítési mód
Válaszd szét a tasak felső részét, és hajtsd ki az alját, eltávolítva az oxigénfelszívót. Önts forró vizet a megjelölt szintig. Keverd meg alaposan a tartalmat. Zárd le a tasakot cipzárral, és hagyd állni 8 percig. Keverd meg újra. Fogyaszd közvetlenül a tasakból.
Liofilizálás
A liofilizálás egy olyan eljárás, amely során az élelmiszereket vákuumban, nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok C) szárítják ki. Az alkalmazott gyártási technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszerek teljes értékű, teljes étkezést biztosítanak, amelyek kielégítik különböző extrémsportokat űző emberek igényeit, mint például a hegymászás, magashegyi túrázás, vitorlázás vagy minőségi nyári és téli turizmus. Ezt az élelmet sarkkutatók, utazók, sportolók használják különböző expedíciók és táborok alkalmával.
Hozzávalók
Rizs (41%), kókusztej, kókusz (9%), 7% mangó (mangó (50%), glükózszirup, emulgeálószer (E401)), cukor, glükózszirup, burgonyakeményítő, ananász (3%), maracuja, sárgabarack, citromlé, borsófehérje, menta (0,20%), só, emulgeálószer (E401), maltodextrin, aroma, módosított keményítő (módosított burgonyakeményítő), vanília (0,01%)
Tápérték 100 g termékben
- energia 443 kcal (1852 kJ)
- zsírok 15,4 g (telített 13 g)
- szénhidrátok 69 g (cukor 14,9 g)
- fehérje 5,1 g
- só 0,3 g
- rost 3,3 g
| Egységérték | 201 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 201 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1852 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 443 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 1256 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 300 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 5,1 g/100 g |
| Zsír | 15,4 g/100 g |
| Szénhidrátok | 69 g/100 g |
| Cukrok | 14,9 g/100 g |
| Só | 0,3 g/100 g |
| Telített zsírsav | 13 g/100 g |
| Étel típusa | Vegetáriánus |
| EAN | 5907049020479 |
| Manufacturer code | 260058 - TDx3 |
| Márka | Adventure Food |
| EAN |