Arpol konzerv - Húsgombóc kapormártással 850 g - 3 db
3 darabos katonai zöldség-hús konzerv "Fasírtok kapros szószban" az Arpol cégtől. Hosszú távú tárolásra szánt termék, anélkül, hogy elveszítené táplálkozási vagy ízbeli értékeit. A konzerv melegítés után fogyasztásra kész.
Magas kalóriatartalmának köszönhetően hosszabb hegyi kirándulások vagy táborozások során is jó táplálék lesz. A terméket 0 st. C és 25 st. C közötti hőmérsékleten kell tárolni. A konzervdoboz könnyen nyitható fedéllel rendelkezik, amihez nincs szükség konzervnyitóra.
A termékek összetevői
Fasírtok 50% (sertéslapocka hús 45,1%, marhalapocka hús 45,1%), zsemlemorzsa (búzaliszt, víz, élesztő, só), tojáspor, só, bors, víz, sárgarépa 5,3%, búzaliszt, petrezselyem 3%, szárított hagyma 1%, fűszerek (fűszerek, só, ízfokozók: E 621 és E 635, szárított zöldségek, zeller, burgonyakeményítő, élesztőkivonat, tejből származó laktóz, repce növényi olaj, színezék: riboflavin), szárított kapor 0,25%.
Tápérték 100 g termékben
- zsír 3,5 g, ebből telített zsírsavak 1,4 g
- szénhidrátok 5,6 g, ebből cukrok 1,8 g
- fehérje 8 g
- só 1 g
Főbb jellemzők
- 3 darabos konzervkészlet
- a konzervdoboz súlya 850 g
- természetes összetevők
Műszaki adatok
Nettó súly: 850 g
Energiaérték: 510,4 kcal
Gyártó: Arpol, Lengyelország
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 2550 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Konzerv |
| Nettó súly | 2550 g |
| Energiatartalom (kJ) | 368 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 88 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 3128 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 748 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 8 g/100 g |
| Zsír | 3.5 g/100 g |
| Szénhidrátok | 5.6 g/100 g |
| Cukrok | 1.8 g/100 g |
| Só | 1 g/100 g |
| Telített zsírsav | 1.4 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | ZESTAWARPOL016 |
| Márka | ARPOL |
| EAN |